Národné projekty

Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva

Národný projekt Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva realizuje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v spolupráci s Metodicko-pedagogickým centrom. Projekt má priniesť vybudovanie a vytvorenie funkčného elektronického vzdelávacieho systému a uvedenie elektronických služieb do prevádzky. Jeho súčasťou je aj zriadenie a vybavenie digitálnych tried, prispôsobenie digitálneho obsahu a v neposlednom rade aj vyškolenie vybraných pracovníkov pre zabezpečenie ďalšieho vzdelávania pedagogických pracovníkov. Projekt je financovaný y prostriedkov Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Informatizácia spoločnosti.

Digiškola

V rámci tohto projektu zriadila naša škola v školskom roku 2014/2015 tabletovú učebňu (20 žiackych tabletov, interaktívna tabuľa, notebook, datavideoprojektor). Do projektu sú zapojené: PaedDr. Lenka Borzová, Mgr. Beáta Maciková, Mgr. Iveta Pastiriková.